Lobby pro centrálu Baumit v Bratislavě


Lobby pro centrálu Baumit v Bratislavě

DORSIS s.r.o.

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

6 210

O projektu

Dispoziční řešení centrály společnosti Baumit je silně ovlivněno potřebou vizuálního i funkčního propojování samostatných prostor. Proto jsme prostornou lobby propojili svelkou zasedací místností soustavou pivotových křídel AXON vdřevěném dekoru. Stejně tak jsme instalovali šedé otočné panely do dlouhé chodby propojující dvě křídla budovy, což umožňuje opticky uzavírat jednotlivé kanceláře nebo naopak prosvětlit chodbu přirozeným světlem. Spolu svysokými dveřmi se skrytými zárubněmi FORTIUS 52 jsme tak zároveň vertikalizovali celý prostor.

Autoři projektu

DORSIS s.r.o.

Minimalismus a design jsou naší vášní. Nikdy neustupujeme od nároků na prémiovou kvalitu a řemeslo.

Každý váš projekt si zaslouží své vlastní ideální řešení. Rádi budeme spolupracovat na vašich projektech, od výběru vhodného řešení až po montáž s jediným cílem - přinést do interiéru dokonalost a funkčnost.

Dveře a zárubně Dorsis jsou dokonalým a funkčním prvkem minimalistických a industriálních interiérů. Jsme český výrobce skrytých zárubní, rámových příček a pivotových dveří. Díky vlastní výrobě, profesionálním montážníkům a mnohaletým zkušenostem, jsme schopni splnit i nejnáročnější přání zákazníků a architektů. Každou zárubeň, každé dveře vyrábíme na zakázku s důrazem na detail.

Tomáš Machatý

ambasador pro Czech Deco Team

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.