DORSIS s.r.o.

DORSIS s.r.o.

JSME DORSIS - VÍME, CO DĚLÁME

O nás

Minimalismus a design jsou naší vášní. Nikdy neustupujeme od nároků na prémiovou kvalitu a řemeslo.

Každý váš projekt si zaslouží své vlastní ideální řešení. Rádi budeme spolupracovat na vašich projektech, od výběru vhodného řešení až po montáž s jediným cílem - přinést do interiéru dokonalost a funkčnost.

Dveře a zárubně Dorsis jsou dokonalým a funkčním prvkem minimalistických a industriálních interiérů. Jsme český výrobce skrytých zárubní, rámových příček a pivotových dveří. Díky vlastní výrobě, profesionálním montážníkům a mnohaletým zkušenostem, jsme schopni splnit i nejnáročnější přání zákazníků a architektů. Každou zárubeň, každé dveře vyrábíme na zakázku s důrazem na detail.


vývoj – výroba - realizace

technická podpora našich garantů od kalkulace, přes realizaci až po předání díla

možnost povrchové úpravy dveří od laku, přes tapety, dýhy až po stěrky, či obklad

řešení pro residenční i komerční budovy

vyrábíme dveře standardní, akustické, bezpečnostní i protipožární

úzká spolupráce s architekty a staviteli

Co umíme

Dveře a skryté zárubně DURUS 45 a FORTIUS 52

Koncept dveří se skrytými zárubněmi jsme vyvinuli s cílem nabídnout architektům a stavitelům moderní řešení dveřního prostoru v nadstandardní kvalitě. Soustředili jsme se na nalezení ideální konstrukce a materiály, které zajistí výjimečnou pevnost zárubně i dveří. Výsledkem je dokonale sladěný komplet dveří a zárubní, nikoliv dva oddělené produkty.

Skryté zárubně FORTIUS 52 s dveřním křídlem tloušťky 52 mm umožňují dosáhnout průchodové výšky až 3500 mm. Konstrukce křídla umožnuje zafrézování dalších prvků, třeba samozavírače nebo elektronického zámku. Díky tomu se tyto prvky stanou takřka neviditelnými a nijak nenarušují minimalistický vzhled.

Koncept DURUS 45 má dveřní křídlo s tloušťkou 45 mm. Díky masivní konstrukci a kvalitnímu opláštění dosáhneme průchodové výšky až 2400 mm. Sofistikované řešení konceptu Durus 45 nabízí nadstandardní kvalitu za dostupnou cenu.

 

Rámové příčky DIGERO

Rámové dělící stěny DIGERO jsou ukázkou dokonalého využití prvků industriálního stylu. 10mm silné bezpečnostní kalené sklo je zasazené v hliníkovém či ocelovém rámu, pro zdůraznění industriálního charakteru je rozděleno hliníkovými lištami.

Do dělící příčky je možné umístit průchod ve formě dveřního křídla - může být otevíravé, posuvné či v kombinaci s pivotovými dveřmi Axon až do výšky 3 000 mm. Pokud dělený prostor vyžaduje intimní atmosféru či hodně soukromí, lze použít skleněnou desku v povrchové úpravě Satinato. Dveře lze osadit kováním s magnetickým nebo střelkovým zámkem.

 

Dveře a rámové zárubně WOODY

Koncept FORTIUS WOODY designově spojuje oblíbený minimalismus s klasickými interiérovými prvky. Dřevěné rámové zárubně spojením s dveřmi se skrytou zárubní Fortius umocňují estetiku dveřního prostoru při zachování dokonalého lícování se stěnou.

U konceptu  Woody lze dosáhnout světlé výšky až 2700 mm. Tyto dveře nabízejí reverzní otevírání při zachování identického designu. Jedinečný koncept Woody je chráněn průmyslovým vzorem.

 

Pivotové dveře AXON

Pivotové dveře AXON nabízejí minimalistické řešení a elegantní vzhled - absence zárubní a přechodových hran změní charakter dveřního prostoru, interiér se „zvětší“ a prosvětlí.

Axon umožňuje otevírání křídla o 180°, nebo 360° při umístěním osy v polovině křídla. Šířka dveřního křídla může být až 2 300mm. Jeho aretace je tichá a je skrytá přímo v pivotovém pantu. Výplně mohou být celoskleněné, skleněné s orámováním, nebo v provedení WOOD.

 

Posuvné dveře a bezobložková pouzdra BELPORT

Bezobložková pouzdra BELPORT pro posuvné dveře umožňují dveřnímu křídlu absolutně splynout se zdí a vytvořit dojem neviditelných dveří.

Dveře jsou díky masivní konstrukci pevné a stabilní  do šířky 1 500 mm a výšky 2 800 mm, nadstandardně pevná konstrukce pouzdra Belport umožňuje instalaci v jednokřídlém i dvoukřídlém provedení, proto je možné uzavřít průchod o šířce až 3000 mm. Pouzdro lze instalovat do SDK i zděné příčky. Samozřejmostí u dveřního křídla je téměř neomezená možnost povrchových úprav včetně skleněné výplně.

 

Skrytá soklová lišta LINUS

Skryté soklové lišty LINUS umožňují designové zakončení podlahové krytiny. Jsou zalícované se stěnou a skrytou zárubní a vytvoří prostor pro osazení vkladky různých materiálů.

Samotnou vkladku lze objednat dle vzorníku RAL nebo RCL a sladit s odstínem podlahové krytiny, dveří nebo stěny. Velice atraktivní je varianta pro instalaci LED pásky, která podsvícením vytvoří jedinečný a praktický efekt.

 

Realizované projekty
ve spolupráci se DORSIS s.r.o.

Kontakt

Vojtěch Veselý

ambasador pro Czech Deco Team

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

DORSIS s.r.o.

Klejnarská 863, 280 02 Kolín

www.dorsis.cz/

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email