DORSIS s.r.o.

Mezonet „Just Send It“

Praha - Karlín

O projektu

Mezonetový byt v moderním Karlínském projektu „Dva Domy“ s názvem „Just Send It“ je navržen pro mladého dynamického klienta. Interiér je koncipován s důrazem na kombinaci moderního designu a přírodních prvků. Materiály jako dřevo, kov a beton se prolínají prostředím v příjemných, přirozených odstínech. Velkorysý a vzdušný prostor zároveň klade důraz na dostatek úložných prostorů a praktičnost.

Firma DORSIS s.r.o. se stala klíčovým partnerem v tomto úchvatném projektu. Naším příspěvkem do projektu „Just Send It“ byl návrh, výroba a montáž industriálních dělících příček DIGERO a dveří s betonovou stěrkou ve skryté zárubni FORTIUS.

Autoři projektu

Minimalismus a design jsou naší vášní. Nikdy neustupujeme od nároků na prémiovou kvalitu a řemeslo.

Každý váš projekt si zaslouží své vlastní ideální řešení. Rádi budeme spolupracovat na vašich projektech, od výběru vhodného řešení až po montáž s jediným cílem - přinést do interiéru dokonalost a funkčnost.

Dveře a zárubně Dorsis jsou dokonalým a funkčním prvkem minimalistických a industriálních interiérů. Jsme český výrobce skrytých zárubní, rámových příček a pivotových dveří. Díky vlastní výrobě, profesionálním montážníkům a mnohaletým zkušenostem, jsme schopni splnit i nejnáročnější přání zákazníků a architektů. Každou zárubeň, každé dveře vyrábíme na zakázku s důrazem na detail.


vývoj – výroba - realizace

technická podpora našich garantů od kalkulace, přes realizaci až po předání díla

možnost povrchové úpravy dveří od laku, přes tapety, dýhy až po stěrky, či obklad

řešení pro residenční i komerční budovy

vyrábíme dveře standardní, akustické, bezpečnostní i protipožární

úzká spolupráce s architekty a staviteli

Zobrazit profil
Lokalita: Praha Karlín

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

DORSIS s.r.o.

Klejnarská 863, 280 02 Kolín

www.dorsis.cz/

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email