Eva Synková

Byt 2+kk

O projektu

Na základě mého návrhu, byla provedena ve spolupráci s mými spolupracovníky, dodavateli a majitele bytu realizace místnosti v bytě.Realizace německé kuchyně na míru včetně spotřebičů a obývací části s TV designovým stolkem, konferenčním stolkem, závěsným dřevěným stropem na míru, speciální obklad na topení, na míru vyrobena rozkládací pohovka, speciální stěrka za TV a další zakoupené dekorace, dokreslují útulnost místnosti.I dřevěné žaluzie na dálkové ovládání od jednoho z dodavatelů dodávají místnosti teplo domova.Nábytek, obložení a dřevěný strop vyroben truhlářem na zakázku.


Autoři projektu

Narodila jsem se v Brně a žiji zde. Na studiu uměleckoprůmyslové škole jsem rozvinula svoji kreativitu, cit pro barvu, prostor a originalitu.

Pracovala jsem pro firmy zabývající se prodejem nábytku, jezdila jsem pracovně do zahraničí. Během let jsem se stále více zajímala o interiérový design. Velká pracovní vytíženost a nárust klientů po několika letech mě vedla k rozhodnutí, založit si vlastní firmu.

Své poznatky z mnohaleté praxe předávám nyní společně ve spolupráci s firmou Kitchen Design. s.r.o., kolegyní Kateřinou Karaivanovovou, projektantkou a designérkou. Obě se zajímáme o interiérový design a estetiku bydlení. Svoji práci děláme hlavně svým srdcem.

Zobrazit profil

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Eva Synková

www.synkova.eu/

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email