Ing. arch. Martin Kocich

Byt v Kolbence

O projektu

Klient je individualita a chce originální a funkční interiér. 
Do bytu se navzdory vstupním podmínkám povedlo vtělit industriální duch místa. Tmavší odstíny vytvářejí útulnou atmosféru. Byt slouží především k odpočinku po práci ve směnném provozu. Nejtmavší je ložnice kde se spí někdy i přes den. Pracovna, jenž je zároveň pokojem pro hosty je světlejší.
Obklady a povrchy, stejně jako stěny a podlahy přecházejí přes více pokojů a podtrhují tak logiku prostoru bytu. Každý pokoj je však jiný.
Téměř všechno vybavení je navrženo a vyrobeno na zakázku. Je zde poměrně unikátní obklad z nýtovaného hliníkového plechu, jako odkaz na lásku k letecví. Ve velké míře jsou použity cementové stěrky, podlaha hlavního obytného prostoru je litá. Materiály jsou odolné a nadčasové. Nic není navrženo samoúčelně jako dekorace, vše plní svou funkci.
Osvětlení je ovládáno bezdrátově a umožňuje vytvořit nespočet světelných scén a měnit tak atmosféru bytu. Na předzahrádce vznikla terasa s pergolou která časem obroste zelní a poskytne potřebné soukromí.

foto: www.fotokoncept.cz

Cena realizace projektu

15000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 15000 Kč/m2, . Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku stavebního odborníka z CZECH DECO TEAM.

Autoři projektu

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Ing. arch. Martin Kocich

Praha 8

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email