Alax spol. s r. o.

Good Point Zlaté Piesky

O projektu


Do projektu Good Point Zlaté Písky, který Alax realizovali se společností NEXT LEVEL, byl dodán nábytek jak do venkovních, tak do vnitřních coworkingových prostor. Vybrány byly produkty od našich partnerů Gaber (barové a jídelní židle), Pedrali (barové a jídelní stoly) a Narbutas (pracovní stoly a paravány).

Autoři projektu

Společnost Alax vznikla v roce 1992 z lásky k designu. Ze skromného snu "Dělat bydlení hezčí" se stal rozsáhlý projekt, který dnes pracuje s více než s 23 tisíci produkty zahrnujícími více než 10 milionů materiálových a dalších variant. Milujeme design a baví nás projektovat, a proto jsme za našich 30 let na českém trhu navázali spolupráci s velkým množstvím architektů a projektantů, kterým děláme odbornou podporu.

Historicky nejdéle se firma věnuje „profesionálním interiérům“, tedy kancelářským, zdravotnickým, hotelovým, restauračním, pečovatelským a školním interiérům a také vybavování knihoven. Zaměřujete se ale také na návrhy a dodávky kancelářských, bytových interiérů, dětského nábytku, nábytku do obývacích pokojů, ložnic a předsíní a také designového sedacího nábytku. Nabízíme zakázkovou výrobu a také designový bytový nábytek, osvětlení a doplňky od renomovaných evropských firem, jako jsou PedraliInnovationVondomMagis či Andreu World.

 

Co nabízíme?

e-shop se širokým portfoliem dodavatelů a zahraničních produktů

konzultace, během které vám poradíme s výběrem, vytvoříme cenovou nabídku nebo produkty rovnou objednáme

projektování vašeho interiéru

showroom v pražském Karlíně, kde vystavujeme některé modely a od ostatních máme vzorky barev a materiálů

Zobrazit profil

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Alax spol. s r. o.

Urxova 2
Praha 8 - Karlín
186 00

www.alax.cz/

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email