Interium Pro s.r.o.

Luxus na Vinohradech

O projektu

Design interiéru bytu pro solidní pár – 132 m2 typ bydleníByt v cihlovém domělokalita Praha 2 – Vinohradyostatní požadavkyDoplnit historický interiér moderním pohodlím


Autoři projektu

Začali jsme pracovat před 14 lety jako designéřy investičních bytů. Už během prvních let praxe jsme pochopili, že častá přítomnost designéra v průběhu realizace zvyšuje její kvalitu a šetří čas zákazníka. Důsledkem toho stala služba Projekt na klíč, při které těsně spolupracujeme se stavbaři.

Interiér, který přináší radost

Od roku 2009 se specializujeme i na design privátního bydlení. V průběhu času realitní trh se stává stále náročnějším.

Už nestačí pouze vytvořit stylový a pohodlný interiér – v současnosti je důležité, aby bydlení odpovídalo osobnostem a individuálním potřebám obyvatel. Jako reakci na tento požadavek nabízíme služby psycholožky, která se specializuje na design interiéru.

Díky tomu jsou naši klienti spokojenější, protože od nás získají nejen krásnou a kvalitní rekonstrukci, ale i důkladně promyšlený interiér, v němž jsou zahrnuty i takové potřeby, o kterých dříve měli jen nejasné tušení.

V současné době jsme jediná designérská firma na tuzemském trhu, která při zpracování designu bere v úvahu i psychologické profily všech členů rodiny zákazníka.

 

Zobrazit profil

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Interium Pro s.r.o.

interiumpro.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email