POLYGON DESIGN | Ing. Monika Rozsypalová
POLYGON DESIGN | Ing. Monika Rozsypalová Autor projektu
POLYGON DESIGN | Ing. Monika Rozsypalová

Pokojíček s dinosaury

O projektu

Návrh a realizace dětského pokoje s motivy dinosaurů

Tento pokojíček vznikl pro malého předškoláka, který zbožňuje dinosaury. S klienty jsme se domluvili na funkčním návrhu pokojíčku, který s dítětem poroste a vydrží designově do studentských let.

Díky vysokým stropům místnosti klienti chtěli poschoďovou postel, kdy spodní širší lůžko slouží na denní hraní a v patře je klasické lůžko na spaní. Schody do patra jsou pohodlnější i pro malé dítě a navíc slouží i jako úložný prostor. Zábradlí ve tvaru hor či ostnů dinosaura se dá časem odmontovat, ale nyní slouží především jako bezpečnostní prvek.

Na protější straně je velká šatní skříň a atypicky řešené police v krásné tyrkysové barvě, která se opakuje i na výmalbě stěny.

Psací stůl, který bude sloužit až za několik let se také pyšní atypovým řešením včetně zkosené nohy, která propojuje design pokoje.

Nábytkové vybavení pokojíčku je střídmé, pouze v bílé v kombinaci dubu, který doplňuje stávající dýhované dveře a parkety.

Tyrkysovou barvu doplňuje nádherná velkoformátová tapeta dinosaurů, stejná ilustrace se pak objevuje i na druhé tapetě, která zároveň chrání stěnu podél schodů.

Autoři projektu

Jsem interiérová designérka, která dělá svou práci s nadšením. Kladu důraz na funkční a praktické řešení, které má zároveň vysokou estetickou hodnotu. Mám mnoho úhlů pohledu a navrhnu Vám interiér na míru. Mým cílem je interiér, který Vás bude odrážet a budete  v něm spokojení. Působím převážně v Brně a jižní Moravě, ale není problém i celá ČR

Zobrazit profil
Design interiéru: Ing. Monika Rozsypalová Foto: klient Lokalita: Brno

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

POLYGON DESIGN | Ing. Monika Rozsypalová

www.polygondesign.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email