stavba&design

REKONSTRUKCE PANELÁKOVÉHO BYTU 3+1 S DESIGNÉRKOU FLEISCHNEROVOU

O projektu

Rodiče své dceři nechali zrekonstruovat starý panelákový byt 3+1, ve kterém kdysi sami žili. Před nastěhováním dcery bylo potřeba byt veliký zhruba 70m2 zrekonstruovat. Oslovili designérku Markétu Fleischnerovou, která kompletně celý byt navrhla a na realizaci poptala stavební firmu stavba&design. Společně pak pro klientku zrealizovali rekonstrukci za necelé 2 měsíce.

Autoři projektu

Stavební firma se zaměřením na rekonstrukce bytů a domů a stavby rodinných domů. 

Najít vysněný domov, nebo vytvořit líbivý podnájem s investičním záměrem v již značně opotřebovaném, nedokončeném, či dispozičně špatně postaveném bytě není snadné. My vám však jsme schopni nabídnout přenesení veškerých vašich představ o bydlení v rámci rekonstrukce kompletně na klíč. Vždy si zakládáme na nadstandartním servisu, kompletním provedením do nejmenšího detailu šité klientům na míru.


Od architektonického návrhu, přes prováděcí dokumentaci. Od hrubé stavby až po poslední detail v interiéru. Ať se jedná o dům, byt, či komerční prostor, vše zařídíme s naším týmem k Vaší spokojenosti. Kompletní rekonstrukce bytustavby rodinných domůpůdní vestavbyrevitalizace bytových domů a komerční stavby.  Čerpáme ze zkušeností získaných za posledních 15 let na realizacích - stavebních a designových.

Kvalitní a spolehlivá stavební firma.

Zobrazit profil

Na projektu spolupracovali

Autor návrhu: Markéta Fleischnerová Design interiéru: Markéta Fleischnerová Foto: Pavel Růžička Plocha: 70m2

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

stavba&design

Za Mototechnou 37, Praha 5

www.stavbadesign.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email