RENSON

Renson Algarve

O projektu

Naplno využít krásnou zahradu a to i v chladném počasí – to byl úkol od našeho investora. Firma DIAMOND DESIGN se bez váhání pustila do práce. Vykopali, vyarmovali a zabetonovali základy pro celou novou užitnou plochu, která poslouží pro stavbu nové pergoly.
Pro tento projekt byl zvolen skvělý bioklimatický systém pergoly ALGARVE RENSON. K tomu firma DIAMOND DESIGN osadila boční screenové rolety do bioklimatické pergoly, které poskytnou optimální stínění a ochranu před nepříznivými povětrnostními podmínkami.
Firma DIAMOND DESIGN se ve finále postarala také o bezúdržbovou terasovou podlahu v pergole. Vzniklo tak ideální místo pro grilování, odpočinek a aktivní trávení času v krásné zahradě.

Autoři projektu

Naším cílem je zabezpečit všem lidem kvalitní a zdravé prostředí ve kterém žijí.  Ať už se jedná o byt či dům, interiér nebo zahradu, soukromého investora nebo developerskou společnost.

Společně s architekty a designéry hledáme hledáme taková řešení, která splní nejen technické parametry výrobku, ale budou korespondovat s celkovým architektonickým vyjádření projektu.

Zobrazit profil
Foto: Aneta Ekslerová Rok realizace: 2022

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

RENSON

www.renson.eu

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email