RENSON

RENSON

Creating healthy spaces

O nás

Naším cílem je zabezpečit všem lidem kvalitní a zdravé prostředí ve kterém žijí.  Ať už se jedná o byt či dům, interiér nebo zahradu, soukromého investora nebo developerskou společnost.

Společně s architekty a designéry hledáme hledáme taková řešení, která splní nejen technické parametry výrobku, ale budou korespondovat s celkovým architektonickým vyjádření projektu.

Co umíme

Vytváříme zdravé prostředí

Jsme dodavatelé kvalitní venkovní stínící techniky a ventilačních systémů. Dodáváme screenové rolety, slunolamy, posuvné paravany i bioklimatické pergoly. Vyrábíme větrací mřížky do fasád i oken a dodáváme kompletní větrací systémy vč. jednotek mechanické ventilace.

Outdoor living

Bioklimatické pergoly, carporty, zahradní design, zahradní osvětlení, poštovní schránky

Screenové rolety

Vertikální i horizontální screenové rolety s vysokou větruodolností. Screenové rolety pro strukturální rohy. Minimalistické screenové rolety.

Strukturální stínění

Posuvné paravany, loggia panely, slunolamy - horizontální i vertikální. Fixní i motoricky ovládané.

Hliníkové obklady a fasády

Hliníkové fasádní obklady. Horizontální i vertikální. Díky led osvětlení nebo dřevěným panelům lze fasády zcela přizpůsobit požadovanému designu. Aplikace v interiéru i exteriéru.

Větrání

Nadokenní větrací štěrbiny, větrací žaluzie, rekuperační jednotky centrální i decentrální, designové větrací mřížky. Návrh větracích systémů pro soukromou výstavbu, developerské projekty i rekonstrukce základních a mateřských škol.

Interiérové hliníkové příčky a dveře, skryté kování

Prosklené hliníkové příčky. Možnost integrace otočných i posuvných dveří. Skryté kování pro otočené i posuvné dřevěné dveře.

Realizované projekty
ve spolupráci se RENSON

Kontakt

Tomas Strnad

Návrhy, poradenství a konzultace v oblasti stínicí a větrací techniky.

+420 777 809 283

tomas.strnad@renson.net

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

RENSON

www.renson.eu

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email