RENSON

Renson Camargue Skye - 1 terasa ∞možnosti

soukromý dům
ČR

O projektu

Při výběru pergoly na zahradu klienta bylo vysloveno jasné přání, a to shrnovací střecha podél celé pergoly. Pro firmu Diamond Design, která měla tuto realizaci na starosti byla bioklimatická pergola Camargue Skye značky Renson jasnou volbou.

Jelikož pergola navazuje přímo na fasádu domu, kde se za okny nachází obývací prostor, rozhodl se tým Diamond Design pro shrnutí střechy na vzdálenější stranu od domu. Díky tomu zajistili dostatek světla v interiéru.

Barva pergoly byla vybrána společně se zákazníkem v bílé barvě, která plynule navazuje na barvu fasády a neruší tak celkový dojem budovy.

Pergola byla doplněna o 2 screenové rolety, které lze ovládat jak z pohodlí domova, tak i na dálku díky propojení se systémem Smart Home značky Somfy. Zákazník si tak může užívat soukromí a nepřekvapí ho ani nepříznivé počasí, jako vítr a déšť.
Zároveň si tak prodlouží sezónu strávenou venku na zahradě.

Typ pergoly Camargue Skye zatím není příliš rozšířen u nás v České republice, a tak je tato realizace od firmy Diamond Design teprve čtvrtou postavenou pergolou tohoto typu v zemi. To přidává k unikátnosti a exkluzivitě celé realizace.

Autoři projektu

Naším cílem je zabezpečit všem lidem kvalitní a zdravé prostředí ve kterém žijí.  Ať už se jedná o byt či dům, interiér nebo zahradu, soukromého investora nebo developerskou společnost.

Společně s architekty a designéry hledáme hledáme taková řešení, která splní nejen technické parametry výrobku, ale budou korespondovat s celkovým architektonickým vyjádření projektu.

Zobrazit profil

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

RENSON

www.renson.eu

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email