Klára Pavlíčková

Rodinný dům Černošice

O projektu


Nejlepší je s designérem začít spolupracovat již při plánování stavby. Přesně tak tomu bylo v případě tohoto rodinného domu, kde jsme s klienty díky tomu mohli bezproblémově změnit plánované dispozice, tak abychom dosáhli nejpraktičtějšího řešení pro tuto mladou rodinu.

Naše spolupráce probíhala od počátečních návrhů až po finální realizaci interiéru celého bungalovu. Cílili jsme na nadčasovost, praktičnost a maximum úložného prostoru, který prostor však nezahlcuje, ale naopak jej nenápadně doplňuje.

Autoři projektu

Každý projekt je jedinečný, proto se může tento proces lišit dle přání nebo potřeb klientů. Úvodní text o vás a vaší nabídce, který se zobrazuje jak v detailu profilu, tak i jeho náhledu


"Nejlepší interiéry říkají něco o lidech,
kteří v nich žijí."

David Hicks

Interiéry se staly nejen mou kariérou, ale i celoživotním hobby a tak když mám chvíli volna, nejraději cestuji a objevuji při tom designové kousky z jiných krajů. Mimo to mě můžete zastihnout na lekci jógy nebo se skleničkou vína v jednom ze spousta krásných pražských podniků. :)


Nyní se věnuji především svým vlastním projektům. Moc ráda pomohu s domovem či nebytovým prostorem i Vám. Nešoupejte jen nábytkem... dejme společně interiéru opravdovou hodnotu!


Klára

Zobrazit profil

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Klára Pavlíčková

www.clairepaul.eu

Telefon: Zobrazit telefon

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email