Ing. arch. Peter Uradnik

Rodinný dům Ivanovice

O projektu

RODINNÝ DŮM – IVANOVICE

Dům v duchu minimalizmu. Při práci na studií byl kladen důraz na nalezení úsporného a čistého řešení domu, jak z hlediska jeho výrazu tak i dispozičního a konstrukčními řešení, aby nabízel vysokou kvalitu bydlení v podobě kontaktu se zahradou, orientací ke světovým stranám a zároveň aby se dům připůsobil představám jeho majitelů. Specifický požadavek byla celoročně krytá terasa, co se podařilo dosáhnout samotnou hmotou domu. Dalším přáním bylo, aby přízemí fungovalo jako samostatný byt, takže ložnice rodičů se nachází také v přízemí. Jedna z ložnic může sloužit jako pokoj pro hosty. Srdcem domova je hlavní obytný prostor, který tvoří obývací a kuchyňský kout s jídelnou. Nadzemní podlaží obsahuje tři samostatné pokoje se společnou koupelnou. Všechny obytné místnosti jsou orientovány do zahrady.

KATEGÓRIA : Rodinný dom
LOKALITA : Brno | Ivanovice [cze]
KLIENT : manž. Pašoví
AUTOR : Ing.arch. Peter Uradník
DÁTUM : 2019

Autoři projektu

Pracuji jako architekt a představy o individuálním bydlení umím přenést do reality. Specializuji se na návrhy rodinných domů a drobné architektury. Pomáhám investorům přizpůsobit nemovitost jejich požadavkům s rozumným vynaložením finančních prostředků. 

U individuálního návrhu je důležitý kontext a ten je vždy jedinečný. Místo, vztahy k okolí, jedineční jsou lidé pro které je stavba určena a také doba a podmínky ve kterých stavba vzniká.

Důraz kladu na 3D modelování, díky kterému může klient nahlédnout třeba do svého obýváku ještě před samotnou realizací.

Zobrazit profil

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Ing. arch. Peter Uradnik

peteruradnik.eu

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email