FOAM ateliér s.r.o.

RODINNÝ DŮM S ADMINISTRATIVOU, BRATISLAVA

O projektu

Návrh adaptace části rodinného domu je navržen s ohledem na jeho vlastnictví dvou různých majitelů. Původní dům se v uličním prostoru zachovává včetně společného vjezdu do dvora. Uvnitř je na místě původních budov navržen dvoupodlažní objekt řešen skeletovým konstrukčním systémem, s parkováním v úrovni terénu. Zvláštností dopravního řešení je využití točny v zadní části pozemku k umožnění otáčení vozidel v relativně stísněných poměrech. Objekt poskytuje výhledy na centrum města a jeho dominanty.PROJEKT / 2019 / 252 m2Základní údajeNázev: Adaptace a přístavba RD Bratislava

Lokalita: Bratislava, Slovensko

Funkce: Rodinný dům s administrativou

Typ: Rekonstrukce

Status: projektTermínyProjekt: 05/2019 - 08/2018 StatistikaÚžitková plocha: 252 m²


Autoři projektu

Architektura je o navrhování objektů ve vztahu mezi časem a prostorem. Každý prostor je jedinečný a proto se snažíme přinášet estetické a funkční návrhy s ohledem na dané podmínky. Zabezpečujeme kompletní služby v oblasti projekční a inženýrské činnosti staveb a interiérů.

Co čekat od práce architekta při návrhu interiéru:

V poslední době, se nám tu rozmohl takový nešvar…stává se, že nás osloví klient, který poptává architektonické či designérské práce, ale vlastně neví, co všechno od nás může čekat. Jeho představy jsou často zkreslené a tápající. Připravili jsme pro vás tedy menší návod, v němž se pokusíme shrnout hlavní body, které by měli naší spolupráci na projektu předcházet. 

Zobrazit profil

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

FOAM ateliér s.r.o.

Masarykova 378, 696 62 Strážnice

www.foam-atelier.org

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email