BeF Home s.r.o.

Rohový krb BEF FEEL se sníženým výkonem

O projektu

Realizace krbové vložky s obestavbou v RD v Plzeňském kraji, ČR. Konvekční obestavba využívá černý profil lemu krbového skla, který podtrhuje tmavým dekorem jdoucím v linii krbového skla přes celou masu obestavby. Opticky tak pomáhá relativně malé topeniště rozšířit a zdůraznit jeho dominanci v prostoru, podtrhnutou rohovým provedením krbového skla. V obestavbě je integrován prostor pro dřevník. Krb je s pomocí zazdívacího rámečku zasazen do hloubky obestavby a vytváří tak mělkou niku.

Krbová vložka BEF FEEL 7 CP patří do produktové řady BEF FEEL vyznačující se mělkým topeništěm, které má v porovnání s klasickým hlubokým krbovým topeništěm nižší výkon. Produkty z této řady tak najdou uplatnění například v nízkoenergetických stavbách. Předností řady je, že v poměru k malému topeništi nabízí velké krbové sklo s luxusním výhledem na živý oheň. Jako všechny rohové krby BEF má i BEF FEEL 7 CP v realizaci jedno ohýbané sklo zajišťující perfektní těsnost topeniště a podtrhující celkový estetický dojem krbové vložky.

Krbař: Jiří Ureš, firma BAUSTYL DESIGN
web: https://www.baustylkrby.cz/kontakt/
tel. +420 728 547 406
(C) Foto BAUSTYL DESIGN

Autoři projektu

BeF Home je český výrobce zabývající se zpracováním plechu a výrobou krbových vložek a kamen na palivové dřevo. Nabízí nejširší nabídku modelů teplovzdušných kamen a teplovzdušných a teplovodních krbových vložek na trhu. Fungujeme už od roku 1998. BeF Home je dodavatelem krbových vložek a kamen. Realizace provádějí naši firemní partneři.

Zobrazit profil

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

BeF Home s.r.o.

Kotvrdovice 277, 67907 Kotvrdovice, Česká republika

krby-bef.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email