Scarlett & Rosi

Studio kameramana

industriální
Praha 10

O projektu

HRÁČSKÉ DOUPĚ ANEBO STUDIO KAMERAMANA
Malá kancelář kameramana, který se specializuje na videa týkající se konzolových her byla naprosto obyčejná, nevýrazná a nijak neodrážela nadšení a práci, která se v ní denně produkovala. Její majitel si představoval spíš opravdové hráčské doupě - tmavší, drsnější, které bude reflektovat herní svět .

Zároveň zde samozřejmě bylo potřeba zázemí poskytující vše co pro práci potřebuje - velký stůl na veškerou techniku... Sedačku, kde se točí rozhovory a herní recenze, to vše umístit před zajímavé pozadí, které bude dobře vypadat v záběrech.

Autoři projektu

NAVRHNEME A ZREALIZUJEME VZHLED VAŠEHO BYDLENÍ NEBO PODNIKÁNÍ VČETNĚ JEHO GRAFICKÉ IDENTITY. JSME ZÁROVEŇ STAVEBNÍ FIRMA S VEŠKERÝMI ŘEMESLY, TEDY SI OHLÍDÁME VEŠKEROU STAVEBNÍ PŘIPRAVENOST PRO NÁSLEDNÝ DESIGN.

Ložnice s koupelnou v komfortním hotelovém stylu nebo jednoduchý naturální interiér, loga a vzhled tisku i onlinu pro firmy a provozovny...
Zajisťujeme vše od návrhů až po realizaci, výsledkem je sofistikovaně zařízený prostor připravený ke slavnostnímu otevření nebo nastěhování. Pro komerční projekty vytvoříme také logo a celkovou vizuální identitu propojenou s interiérem a jakékoli grafické / marketingové materiály s podnikáním spojené.

Zobrazit profil

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Scarlett & Rosi

Seifertova 5, 130 00 Praha 3

www.scarlett-rosi.com

Telefon: Zobrazit telefon

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email