VERTI s.r.o.

VERTI AERO jednoduše prosklená příčka

O projektu

Education.cz sídlí v prostorných kancelářích s vysokými stropy v historické budově . Sice se nejedná o památkově chráněný objekt, ale i tak byl požadavek jasný – vytvořit menší meeting space pro 6 osob, který prostoru neubere na vzdušnosti, bude dostatečně reprezentativní a především poskytne klid pro soukromé schůzky.

Ideálním řešením se stala bezrámová skleněná příčka VERTI AERO. Prosklená příčka tvoří velmi estetický prvek kanceláře a dokáže zajistit izajistí dostatečné akustické soukromí. Její elegantní design navíc prostoru zachovává jeho vzdušnost.

Autoři projektu

Chytře členěný prostor poznáte na první pohled. Je příjemné v něm trávit čas a nerušeně pracovat. Díky skleněným interiérovým příčkám svou kancelář snadno rozčleníte na menší celky, aniž byste s kolegy ztratili vzájemný kontakt. V našem portfoliu najdete nejen skleněné příčky s kovovým i dřevěným profilem a také bezpečnostní i protipožární příčky, variabilní mobilní stěny a vestavby do hal. Nebojíme se ani výzev v podobě atypických zaoblených příček.

Zobrazit profil

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

VERTI s.r.o.

VERTI s.r.o.
Za Zastávkou 373,
111 01 Praha - Dolní Měcholupy

www.verti.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email