Apropos Architects

Víceúčelový areál Illnau-Effretikon

O projektu

3. cena, 5. místo ve veřejné architektonické soutěži

Illnau-Effretikon, Švýcarsko, 2020Ing. arch. Michal Gabaš, Ing. arch. Magdaléna Havlová, Ing. arch. Tomáš Beránek, Ing. arch. Eva Gabaš RosenováSpolupráce: Ing. arch. Tereza Práchenská, Bc. Kryštof JirešVizualizace: Avocado FreshSoutěžní návrh víceúčelového areálu v Illnau-Effretikon ve Švýcarsku.


Autoři projektu

Apropos Architects je architektonické studio působící v Curychu, Praze a Den Haagu. Jsme tým architektů s mezinárodní zkušeností, pracující na projektech po celé Evropě. Známe se ze školních let a po první vyhrané soutěži v roce 2016 jsme založili ateliér ve složení Michal, Tomáš a Eva. Dnes už jsme se rozrostli o další skvělé členy týmu.

Během profesní praxe jsme sbírali zkušenosti v renomovaných ateliérech – Herzog & de Meuron, Annette Gigon & Mike Guyer Architekten ve Švýcarsku, Global Architects v Holandsku, Kollhoff Architekten v Berlíně a dalších.

Nad projekty debatujeme, bádáme, skicujeme, rýsujeme. Projekty řešíme individuálně, ale vždy v týmu. 

Klademe důraz na kontext místa, potřeby klienta a hledáme vhodné řešení, dokud si nejsme jisti, že všechny aspekty byly zohledněny a klient bude spokojen.

Naši práci vnímáme jako neustálý tvůrčí a vzdělávací proces, postavený na komunikaci a důvěře s klientem i jednotlivými profesemi. Naším cílem je vytvářet architekturu, veřejný prostor a objekty, který splňují současné i budoucí nároky na kvalitu, estetiku, funkčnost a ekologii.

Á propós, víte na čem pracujeme? Věnujeme se zadáním všech velikostí, měřítek, typologií a projektových stupňů – od drobných interiérových úprav až po velké urbanistické celky, od studií až po prováděcí dokumentaci a samotnou realizaci.

Zobrazit profil

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Apropos Architects

www.aproposarchitects.com

Telefon: Zobrazit telefon

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email