Remmers s.r.o.

Remmers s.r.o.

Tvoříme, chráníme a udržujeme hodnoty

O nás

Vítejte ve světě Remmers

Pojďte se k nám podívat blíž aneb Vítejte v Remmers s.r.o.⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠

Co umíme

Barvy a laky na dřevo v prémiové kvalitě

To nejlepší na ochranu, údržbu a zušlechtění dřeva

Dřevo hraje jako přírodní materiál v životním i pracovním prostředí mnoha našich zákazníků ústřední roli. Moderní architekti a konstruktéři dnes upřednostňují dřevo jako teplý a přírodní materiál jak při úpravě zahrad a staveb, tak při interiérových úpravách. Cílem produktů a systémů Remmers je již od počátku ochrana dřevěných dílců. Díky našim vysoce kvalitním nátěrovým systémům máme k dispozici množství ochranných a dekorativních řešení: na podlahy, stěny, pro interiéry i exteriéry, jednotlivé kusy i velké plochy. Centrem pozornosti je stále ochrana dřevní substance, design a trvanlivost dřeva.

Profesionální ochrana staveb a sanace betonu

Naše odborné kompetence sahají od sklepa až po střechu

Výstavba, sanace a údržba patří od prvopočátků ke klíčovým kompetencím Remmers. Požadavky a oblasti použití jsou přitom velmi různorodé: Od malých rodinných domků přes průmyslové stavby až po památkově chráněné sakrální budovy; od utěsnění sklepů přes ochranu fasád a betonu až po systémy na trvalé vnitřní utěsnění – máme velmi dobré znalosti národních a mezinárodních norem a směrnic a využíváme naše mnohaleté zkušenosti k ochraně a uchování hodnot stavebních děl. Dodáváme přitom nejen vysoce inovativní, jednotlivým zákaznickým požadavkům odpovídající produkty a systémy, nýbrž i kompletní řešení pro trvalou ochranu staveb všeho druhu.

Ochrana podlah a povlakové systémy

Naše systémy jsou základem naší spolehlivosti

Zvláště v nebytových prostorách je kvalita podlahového povlaku rozhodujícím faktorem úspěšnosti. především s ohledem na bezpečnost práce, hygienu a dlouhodobou životnost by se neměly dělat žádné kompromisy. Remmers nabízí množství ochranných i dekorativních řešení, vyrobených speciálně pro dané použití a odpovídající evropským i národním normám.

Realizované projekty
ve spolupráci se Remmers s.r.o.

Kontakt

Pavel Šrenk

Key account manager - Průmyslové a dekorativní podlahy, parkovací domy

+ 420 770 155 953

srenk@remmers.cz

Ing. Vladimír Linhart

Obchodní ředitel - Divize Průmyslové nátěry pro ochranu dřeva

+420 732 102 027

vlinhart@remmers.cz

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Remmers s.r.o.

Technická 2247
251 01 Říčany

www.remmers.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email