ROSA – ARCHITEKT s.r.o.

KOMPLEXNÍ SLUŽBY V OBLASTI VÝSTAVBY

O nás

Co umíme

Realizované projekty

Kontakt

@

16 167

ROSA – ARCHITEKT s.r.o.

KOMPLEXNÍ SLUŽBY V OBLASTI VÝSTAVBY

O nás (O mně)

ROSA – ARCHITEKT s.r.o. je architektonická a projekční kancelář, která nabízí služby v oblasti výstavby. Naší filozofií a zároveň hlavní devizou je soulad kvality, spolehlivosti a individuálního přístupu ke klientům. Ať je investorem stavby soukromá osoba, firma či veřejná instituce, spolupráce s naším ateliérem znamená vždy nejen spokojenost s výsledkem, ale i minimum starostí spojených se vznikem dokumentace, s průběhem povolovacích řízení i vlastní realizací stavby.

Projekt vnímáme jako komplexní balíček služeb. Spolupráce začíná sestavením zadání a průzkumem stavebního pozemku a pokračuje přes architektonickou studii a projekt interiérů přes povolení stavby k prováděcí dokumentaci s výkazem výměr. Nabízíme pomoc při výběru dodavatele stavby a v rámci autorského dozoru provázíme klienta realizací až k dokončení stavby.

Vzájemné pochopení zadání, použitých řešení a důsledná komunikace všech aspektů návrhu podpořená vizualizací exteriérů i interiérů, jsou klíčem nejen k hladkému průběhu projekčních prací, ale i realizace stavby.

Protože cesta od první schůzky ke zprovoznění stavby obvykle tvá dva až tři roky, a během té doby je potřeba překonat nejrůznější obtíže, považujeme za samozřejmé, že spolupráce s klientem nemůže být postavena jen na obchodním vztahu, ale musí jít o plnohodnotné partnerství. Klient je pro nás na prvním místě, je naší inspirací a výsledný návrh je vždy kombinací klientova přání, možností pozemku a našich zkušeností.

 

Ing. arch. Michal Rosa, Ing. arch. Martina Rosová

Michal Rosa

Narodil jsem se v roce 1975 v Trutnově. Po absolvování místního gymnázia jsem nastoupil na fakultu architektury VUT v Brně. V roce 1997 jsem v Trutnově nastoupil na prázdninovou brigádu do architektonického ateliéru Atip a.s. a v této…

Co umíme

Rodinné domy

Veřejné a obytné stavby

Interiery

Kontaktujte nás

ROSA – ARCHITEKT s.r.o.

Spojenecká 1 111, 541 01 Trutnov


rosa-architekt.cz

@Zobrazit email

Kontaktní formulář

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.