Studio Pokora

Každý prostor má své řešení.

O nás

Co umíme

Realizované projekty

Kontakt

@

471

Studio Pokora

Každý prostor má své řešení.

O nás (O mně)

Máme nejmodernější techniku, pracujeme však se základními principy, které Vám přináší nejen úsporu času a peněz, ale i jasnou představu ještě před tím, nežli se pustíte do rekonstrukce, realizace, přestavby či do Vašeho podnikání.
I nejpoutavější vizualizace musí plnit základní pravidla. Předejít problému před tím nežli nastane, podat jasnou představu o výsledku ještě před tím, nežli se začne fyzicky realizovat, vizuálně zhmotnit to, co si zatím jen představujete.

Kvalita

Kvalita je podstatou naší práce a vychází z letitých zkušeností a jejich aplikace do samotného výstupu. Kvalita je pro nás dobře odvedená práce, která Vám pomůže si představit výsledek do nejmenšího detailu, pomůže s prodejem produktu, nemovitosti či vnese vizuální krásu celému projektu.

Spolehlivost

Jen spokojení klient se k nám vrátí. Budeme rádi, pokud se přesvědčíte i Vy a budete se k nám též vracet jako řada našich klientů. Spolehlivost má u nás tři základní pilíře. Plníme dohodnuté termíny, jednáme s Vámi na rovinu, jsme maximálně diskrétní.

Originalita

Kreativita je u nás vždy na prvním, ale i posledním místě. Neovlivňuje však náš úsudek a zkušenosti. Netvoříme vzdušné zámky, pokud to Vy nebudete chtít. I design může být na míru a vždy Vás upozorníme na další možnosti a cesty řešení. Je jen na Vás, kam až společně můžeme zajít.

Zkušenost

Máme bohaté zkušenosti s vizualizacemi, návrhem a realizacemi interiérů a exteriérů. Vymýšlíme realné a ekonomické řešení Vašeho projektu. Šetříme Vaše náklady efektovním zpracováním a realizací. Nabídneme takové řešení, které Vám bude vyhovovat po designové i realizacační stránce.

Jan Pokora

Co umíme

 3D realistické vizualizace, grafické práce a návrh interiérů

NÁVRH INTERIÉRŮ

Máme rádi výzvy a nebojíme se přijímat i ty nejnáročnější. Při návrhu interiérů se často potýkáme i s nemožným. “ Potřebujeme v obývacím pokoji mít ložnici, kuchyni a velkou skříň „. Na první pohled se to zdá nereálné, ale každý prostor má své řešení. Je jen důležité k němu správně přistupovat, myslet na komfort, dostatek úložného prostoru a přesto zachovat volný prostor na pohyb. Někdy je to naopak, prostor je velký, ale zadáním je minimalistický styl s minimálním nábytkem. Tak aby místnost nevypadala prázdně. 

Kontaktujte nás

Studio Pokora

Ďáblická 1053/12
Praha 182 00

www.studiopokora.cz

t:Zobrazit telefon

@Zobrazit email

   

Kontaktní formulář

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.