VERTI s.r.o.

VERTI s.r.o.

Když hledáte něco výjimečného

O nás

Chytře členěný prostor poznáte na první pohled. Je příjemné v něm trávit čas a nerušeně pracovat. Díky skleněným interiérovým příčkám svou kancelář snadno rozčleníte na menší celky, aniž byste s kolegy ztratili vzájemný kontakt. V našem portfoliu najdete nejen skleněné příčky s kovovým i dřevěným profilem a také bezpečnostní i protipožární příčky, variabilní mobilní stěny a vestavby do hal. Nebojíme se ani výzev v podobě atypických zaoblených příček.

Co umíme

Prosklené příčky - Příčky s dřevěným i kovovým profilem - Mobilní stěny - Protipožární příčky - Atypický příčky - Vestavby do hal - Akustická řešení

Realizované projekty
ve spolupráci se VERTI s.r.o.

Kontakt

Ing. Jaroslav Vendl - jednatel

Již během studia na ČVUT se věnoval obchodním a marketingovým strategiím, díky kterým se posléze začal věnovat podnikání. V roce 2015 založil VERTI, společnost zabývající se výrobou interiérových skleněných příček a mobilních stěn.

Ilona Mayerová - Key Account Manager

V oboru interiérových prosklených stěn se pohybuje téměř 17 let, v týmu VERTI působí od samého začátku. Jako Key Account Manager má na starost péči o klíčové zákazníky, řídí se ovšem heslem, že klíčový je každý klient.

+420 733 713 250

ilona.mayerova@verti.cz

Ing. Tomáš Gainišin - vedoucí obchodního oddělení

Ve stavebním prostředí se pohybuje již od svých studií na ČVUT, kdy při škole spolupracoval na přípravě staveb. Několik let pracovat jako stavbyvedoucí, než ho náhoda přivedla k oboru prosklených příček.

+420 604 433 629

tomas.ganisin@verti.cz

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

VERTI s.r.o.

VERTI s.r.o.
Za Zastávkou 373,
111 01 Praha - Dolní Měcholupy

www.verti.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email