VESPERA design s.r.o.

ZAKÁZKOVÉ ČALOUNĚNÉ INTERIÉRY A NÁBYTEK

O firmě

Co umíme

Realizace

Kontakt

522

ZAKÁZKOVÉ ČALOUNĚNÉ INTERIÉRY A NÁBYTEK

Úzce spolupracujeme s předními českými architekty, designéry a výtvarnými umělci z celé ČR. Staráme se nejen o pohodlí vašeho sezení. Vyrábíme čalouněný nábytek a v kombinaci s uměním Vám vytvoříme harmonický interiér. S láskou podporujeme krásný kulturní zážitek LEDNICKO|VALTICKÝ HUDEBNÍ FESTIVAL. Jsme hrdými partnery tohoto skvělého hudebního festivalu.

Jsme výrobci čalouněného nábytku a interiérů.Čalounické řemeslo, to jsou naši zkušení lidé, láska k řemeslu a tradice výroby na Rousínovsku. Specializujeme se jak na velké projekty kancelářských prostor, hotelů, restaurací, tak na běžné domácnosti.

SEDACÍ SOUPRAVY

Nabízíme čalouněné výrobky na zakázku, od sedaček po atypické dodávky čalouněných prvků do interiérů. Přizpůsobíme výrobek požadavkům zákazníka. Můžeme kombinovat různé materiály a provádět úpravy podnoží, čímž dosáhneme originálního řešení.

ČALOUNĚNÉ AKUSTICKÉ OBKLADY

Možnosti čalounění jsou u nás neomezené. Spojte se s námi, přibližte nám svůj projekt, představu a přání, my se postaráme o kompletní zpracování a dokonalý výsledek. Můžeme se např. pochlubit krásnou instalaci čalouněných obkladů v nově rekonstruované Galerii Manuall v Praze v ulici U Dobřenských. Obklady s vestavěnými skříněmi a dveřmi, vše pečlivě doladěné ve všech detailech a vizuálně navazující spárami s podlahou, v atypické výšce stropů 4 metry jsou krásnou ukázkou našich možností v oblasti akustických panelů.

Realizované projekty

ve kterých byly použity výrobky VESPERA design s.r.o.

Kontaktujte nás

Kontaktní osoba

Šárka Palarczyková

Kontaktní formulář

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / Alešova 755, Poděbrady II, 290 01 Poděbrady
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.