Zehnder Group

Zehnder Group

Vše pro zdravé, komfortní a energeticky úsporné vnitřní klima

O nás

Designové radiátory pro koupelny a obytné prostory
Komfortní větrání s rekuperací tepla
Stropní sálavé vytápění a chlazení

Vše pro komfortní, zdravé a energeticky úsporné vnitřní klima 

Zehnder Group Czech Republic s.r.o. je dceřinou společností švýcarského koncernu Zehnder Group, založeného v roce 1895. Se 17 výrobními závody a více než 3.500 zaměstnanci patří k technologické špičce v oblasti designových koupelnových a bytových radiátorů, komfortních systémů větrání s rekuperací tepla a stropních sálavých systémů pro vytápění a chlazení.

Co umíme

Designové radiátory pro koupelny i bytové prostory


Jedinečné designové radiátory pro koupelny a obytné místnosti domov nejen vyhřívají, ale také zkrášlují. Byly vytvořeny známými designéry a přesvědčují vynikající funkčností.

Jsou k dispozici v 50 barvách, chromovaném a nerezovém provedení. Umožňují teplovodní, kombinované i elektrické vytápění. Pro koupelny si můžete zvolit radiátor klasického tvaru za příznivou cenu, ale i asymetrické radiátory pro obzvláště jednoduché zavěšení ručníků ze strany. Moderní otopná tělesa pro bytové prostory s kulatým nebo plochým tvarem trubek poskytují příjemně hřejivé sálavé teplo, jsou pohledná, výkonná a snadno čistitelná.

Kvalita značky Zehnder

Při volbě topného tělesa by měl být kladen důraz hlavně na kvalitu provedení, jeho vzhled, tepelný výkon a vhodnost pro daný prostor. Běžné radiátory jen s jednou vrstvou lakování nebo méně kvalitním chromováním mohou zejména ve vlhkém prostředí koupelny brzy korodovat. 

Zvolením topného tělesa od švýcarského výrobce Zehnder získáte radiátor vyrobený z přesných ocelových trubek, dokonale svařených bez viditelných svárů. Prvotřídní 2-vrstvé lakování stejně jako vysoce jakostní chromování zaručuje perfektně hladký povrch, vyšší odolnost proti korozi a dlouhou životnost.

Zehnder Charleston

Zehnder Charleston - originál mezi ocelovými článkovými topnými tělesy. Přesvědčují svým nadčasovým designem, nepodléhající měnícím se trendům, vhodným pro klasický i moderní styl. Poskytují příjemné sálavé teplo, které promění obytný prostor v oázu dobré pohody. Jejich článková konstrukce a hladký povrch umožňují snadné čištění. Vytápění bez víření prachu a tvorby bakterií je zdravější nejen pro alergiky. 

Žádná jiná topná tělesa nejsou tak variabilní. Široká škála rozměrů, tepelných výkonů a typů připojení vč. atypického provedení do oblouku, rohového nebo s lavicí nabízí řešení pro každý interiér. 

Radiátory Zehnder Charleston jsou ideálním řešení pro nízkoteplotní topné soustavy. Nejmodernější technologie výroby s laserovým svařováním a 2-vrstvým lakováním zaručuje jejich dlouhou životnost. 

Dostupné modely: 20 standardních výšek od 250 do 3000 mm, jakákoliv délka (počet článků x 46 mm), 5 hloubek od 62 do 210 mm (2 ž 6-trubkové), v provedení teplovodním i elektrickém, svislém a v některých rozměrech i vodorovném, ve všech barvách Zehnder vč. matného i lesklého průhledného laku Technoline.

Konfigurátor pro snadný návrh designového radiátoru

Využijte pro návrh radiátoru do koupelny online konfigurátor www.zehnder-konfigurator.cz. Získáte specifikaci zvoleného designu, barvy a rozměru radiátoru s příslušenstvím, objednacími čísly, technickými údaji a cenou. Po ukončení konfigurace si návrh můžete uložit nebo odeslat emailem.

Vyzkoušejte také konfigurátor pro Zehnder Charleston. Umožní snadno a rychle navrhnout nejvhodnější radiátory pro realizovaný objekt nebo získat cenu konkrétního modelu.

Komfortní větrání s rekuperací tepla

Zehnder vytváří domy a byty zdravější a komfortnější. Díky zesílené izolaci vnějších stěn a těsným oknům jsou rodinné domy stále vzduchotěsnější. To sice pomáhá při úsporách tepelné energie, činí však nepostradatelným systém řízeného větrání, neboť větrání okny je nepravidelné a navíc uniká drahocenná energie. Nejvhodnějším řešením je komfortní větrání s rekuperací tepla

Kompletní systém Zehnder zahrnuje: prvotřídní větrací jednotky s přívodem čerstvého čistého vzduchu s optimalizovanou teplotou, rekuperací tepla až 95 %, entalpickým výměníkem pro regulaci vlhkosti, velmi tichým a bezstarostným provozem, stejně jako nízkou spotřebou energie a snadnou obsluhou pomocí displeje na jednotce, dálkového ovládání nebo mobilních aplikací. Zkušení techničtí zástupci Zehnder rádi poradí a bezplatně navrhnou ten nejvhodnější koncept větrání pro váš dům nebo byt.

Realizované projekty
ve spolupráci se Zehnder Group

Kontakt

Ing. Miroslav Váša

Obchodní a technický zástupce

+420 605 737 070

miroslav.vasa@zehndergroup.com

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Zehnder Group

www.zehnder.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email