Bette GmbH & Co. KG

Bette GmbH & Co. KG

The best for the bathroom

O nás

Tvarujeme sny z oceli a vytváříme koupelny budoucnosti. 

Jsme německá rodinná společnost, která vyrábí od roku 1952 prémiové architektonické koupelnové komponenty z glazované titanové oceli z čistě přírodních materiálů.

"Nesledujeme módní trendy, ale identifikujeme dlouhodobý vývoj prostřednictvím naší pravidelné výměny s trhem, s designéry a dalšími odborníky." Sven Rensinghoff Vedoucí marketingu a produktového managementu

Navštivte náš virtuální Bette showroom

 

Láska k designu 

Máme vášeň pro výrobky, které dokonale ladí s pláštěm budovy. Takto vytváříme koupelnové výrobky, které se mísí s architekturou a vytvářejí estetické umělecké dílo. Naše designové linie vyzařují harmonii. Uzemění nebo lehkost. Skládají se z vany a umyvadla. V návrhových řadách si můžete vybrat kteroukoli z různých verzí. Naše chápání estetiky je souhra mezi formami a barvami, které ovlivňují podvědomí. Tyto znalosti jsme využili k vývoji koupelnových produktů pro zcela odlišné designové linie. S největší architektonickou přitažlivostí a nadšením, které můžete vidět v našich produktech.

 

Barvy

Individualita hraje v našich životech stále důležitější roli. To je jeden z důvodů, proč mají barvy v našem každodenním životě silnější zastoupení než kdykoli předtím. Zároveň na nás barvy působí emocionálně, dokonce i podvědomě. Dáme vám příležitost vybrat si z velké palety barev a dosáhnout tak požadovaného efektu. Nastavujte akcenty, realizujte vzrušující barevné kombinace nebo navrhujte koupelny jako z jedné formy. Díky naší široké škále barev neexistují žádná omezení pro vaše návrhy a nápady při tvorbě.

Co umíme

Barevná koupelna

Náš standardní svět barev pro umyvadla, sprchové kouty, sprchové vaničky a vany zahrnuje klasické i moderní sanitární barvy. Zde jsme ukázali malý výňatek z více než 400 barev. Tím je zajištěno, že barvy koupelnových produktů Bette ladí se stávajícími sanitárními předměty v koupelně.

Barevné rámy - BetteLux Shape

Naše rámy pro volně stojící vany a umyvadla BetteLux Shape jsou k dispozici výhradně v šesti různých barvách. Můžete je použít tón v tónu nebo na rozdíl od černých nebo bílých prosklených van a umyvadel.

BetteArt

Purismus. Vany a umyvadla řady BetteArt vypadají jako sochy v místnosti. Jejich vnější a vnitřní tvar jsou bezproblémově spojeny s velkým řemeslným zpracováním a tvoří extrémně úzké boční stěny. Tím vznikají objekty velké symetrie a měkkých linií, které naplní každou koupelnu speciální aurou.

BetteLux

Kolekce BetteLux se vyznačuje plynulým, přirozeným designem, který je vytvořen z organického základního tvaru s extrémně jemnými vnějšími okraji. Minimalismus s dokonalým řemeslným zpracováním.

BetteComodo

Uvolněná symetrie. Kombinuje geometrický design s inteligentní ergonomií a výjimečným komfortem. Tato kolekce je známá svým dokonalým, oválným designem a velkorysou hloubkou.

Bicolour

Barevný kontrast jako poutač - se třemi barvami BetteBicolour je možné vybrat vnějšek volně stojících van Bette v jiné barvě než jádro vany, které je vždy dodáváno v čistě bílé barvě. To vám dává ještě větší svobodu při používání barev a barevných akcentů.

Povrch barevných textilií

S řadou BetteLux Oval Couture se prvek koupelny stává živým objektem. První vany a umyvadla v látkových šatech vnášejí do koupelny útulnost a pohodlí v obývacích pokojích. Vanu a umyvadlo získáte v barvách slonová kost (béžová), mech (zelená), karbon (antracit) a slon (strakatá šedá), přičemž barvy oceli / smaltu a textilu lze optimálně sladit na vyžádání.

BetteLoft

Expresivní geometrické linie. Přesné kontury tvoří dokonalý rám pro objemné interiéry těchto van a umyvadel. Dokonalé řemeslné zpracování a extrémně malý poloměr rohu podtrhují

BetteAir

První sprchovací dlaždice

Realizované projekty
ve spolupráci se Bette GmbH & Co. KG

Kontakt

Robert Chroust

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Bette GmbH & Co. KG

Pod Chodovem 1267/7
149 00 Praha 4

www.my-bette.com

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email