Ing. Alice Dočkalová
   
Ing. Alice Dočkalová

Ing. Alice Dočkalová

INTERIÉR, KTERÝ VÁS BUDE MILOVAT

O nás

Mým klientům naslouchám a dokážu se dobře nacítit na jejich potřeby a přání. Tak mohu vytvořit návrh interiéru, který je jedinečný a odráží osobnost klienta, jeho přání, sny a hodnoty. S prostorem dokážu pracovat tak, abych jej využila na maximum. Zároveň dbám na to, aby byl prostor vzdušný a volný. Navrhnu vám celý byt, dům nebo jednotlivé místnosti. Při práci kladu důraz na vaše přání a osobnost. Ze začátku se hodně ptám a naslouchám a poslouchám, co jste řekli i co jste neřekli a možná jste chtěli říct :-). Umím se na vás naladit a vytvořit interiér, kde vám bude dobře.V návrhu netlačím na pilu a nevnucuji za každou cenu moje řešení. Bydlet v interiéru budete vy, ne já.Co mám ráda?Baví mě pracovat s prostorem a při navrhování počítám s každým centimetrem. Když je to potřeba, nebojím se změnit dispoziční řešení. Zároveň je pro mě velmi důležité, aby interiér dobře fungoval a nepůsobil jako přehlcený.Ráda vymýšlím neokoukaná a netradiční řešení, jako třeba použití ocelových lanek čistě jako dekorace, i když nic nenesou. Nebo box na dříví jako krabička od sirek.Dělá mi dobře, když od vás slyším podobné věty jako: „No to jsem ještě nikde neviděla!“ „To by mě fakt nenapadlo!“ „To je boží!“Jak pracuji?Mám cit pro barvy a ráda s nimi pracuji, což můžete vidět na mých realizacích. I když mám doma dvě dcery, umím navrhnout pokoje pro kluky a vím, co je to Minecraft?.Inspiraci nalézám v podstatě kdekoli a kdykoli. V přírodě, na cestách, v časopisech, na výstavách nebo jen tak v mojí hlavě. Mým oblíbeným malířem je Cézanne a blízký je mi Vincent van Gogh.Vaši osobnost promítám do vašeho domova, abyste mohli cítit „Tady jsem doma. Tady je to o mně. To jsem já!“. Svojí práci mám moc ráda. Baví mě na ní spousta věcí, ale hlavně to, že pomáhám lidem zlepšit jejich život.Chci, abyste měli radost a potěšení z proměny vašeho bydlení, aby výsledek vyjadřoval vaši lásku k sobě a cítili jste se doma šťastní…


Ing. Alice Dočkalová

Baví mě pracovat s prostorem a při navrhování počítám s každým centimetrem. Ráda vymýšlím netradiční řešení. Dělá mi dobře, když od vás slyším podobné věty jako: „No to jsem ještě nikde neviděla!“ „To by mě fakt nenapadlo!“ „To je boží".

Co umíme

Když se rozhodnete pro Návrh interiéru vašeho domova, dostanete od mě návrh, který jde pod povrch, jehož součástí nejsou jen pěkně poskládané kousky nábytku nebo dekorací. Od návrhu můžeme přejít k Realizaci nebo se mnou můžete vaše řešení jen Konzultovat.

Realizované projekty

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Ing. Alice Dočkalová

U Sanatoria 716/9
153 00 Praha

www.dockalovainteriery.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email