Johann Malle Production s.r.o.

Johann Malle Production s.r.o.

Změníme váš spánek, změníme váš život

O nás

Johann Malle Production s.r.o. je ryze česká společnost specializující se na výrobu luxusních kontinentálních postelí a přírodních matrací. Veškeré produkty jsou vyráběny nejen ze 100% přírodních materiálů, ale i výhradně ručně, s využitím tradičních řemeslných postupů. Dále se zabýváme výrobou postelí z masivu ve standardních i atypických rozměrech, dle přání zákazníka, a doplňků jako jsou noční stolky, komody, ložní příslušenství, svrchní podložky a chrániče matrací. Mimo vlastní výrobu nabízíme i čalounické služby.

 

Co nabízíme:

Výroba luxusních kontinentálních postelí a postelí z masivu

Výroba přírodních matrací, svrchních podložek a chráničů matrací

Výroba ložnicového nábytku (noční stolky, komody, skříně, truhly, lavice, atd.)

Nabídka dalšího příslušenství (přikrývky, polštáře, povlečení, atd.)

Čalounické služby

Co umíme

Unikátní ruční výroba

Při výrobě využíváme tradiční, staletími ověřené postupy, založené na ruční práci. Výsledkem jsou postele a matrace, ve kterých se snoubí um našich předků s tím nejlepším z přírody.

Johann Malle vyrábí postele a matrace doslova na míru. Zabýváme se nejen interiérovým a prostorovým řešením vaší ložnice, ale také zdravotním stavem, tělesnou stavbou a váhou každého klienta.

Přírodní matrace Johann Malle se vyrábějí především z bavlny, koňských žíní, kokosového vlákna, ovčí vlny nebo přírodního kaučuku. Každý z těchto materiálů má specifickou funkci a jejich různou kombinací v produktech dosahujeme unikátních vlastností.

Všem zákazníkům tak dopřáváme tu nejvyšší možnou kvalitu za použití špičkových, zdravotně nezávadných přírodních materiálů z celého světa.

Naše postele jsou maximální prezentací dokonalosti

Luxusní kontinentální postele Johann Malle jsou výsledkem mnoha desítek hodin ruční práce našich šikovných a zkušených truhlářů, švadlen a čalouníků. Právě proto jsme schopni nabídnout individuální přístup i těm nejnáročnějším klientům. Postele jsme na přání zákazníka schopni vyrobit v atypických rozměrech či se změněným designem nebo složením.

Matrace a svrchní podložky

Kašmír, vlna, hedvábí a čistá bavlna. To je jen základní výčet materiálů, které pro své zákazníky vybíráme do matrací a postelí Johann Malle. Pečlivě volíme své dodavatele a pokud to druh materiálu umožňuje, vždy vybíráme tradiční a lokální produkci. Materiály kombinujeme tak, aby celá matrace a postel ladily a jednotlivé vrstvy byly v dokonalé harmonii.

S matrací Johann Malle máte jistotu, že vás celou noc bude objímat příroda ve své nejčistější podobě.

Ložnicový nábytek

Nábytek zhotovený na míru vyladí vaší ložnici k dokonalosti a stane se posledním článkem snu o proměně Vaší ložnice v jedinečný, harmonický a funkční celek. Každý kus našeho nábytku je zhotoven z vysoce kvalitního masivního dřeva a je vyroben na míru, přesně podle přání a požadavků zákazníka. Převažujícím materiálem je dub, jasan a buk. Našim zákazníkům vycházíme vstříc i v rámci neobvyklých požadavků na použití exotického dřeva, čalounění či umělecké zpracování.

Ložní příslušenství

Přikrývky a polštáře lehké jako peříčko? Lůžkoviny Johann Malle z kachního a husího peří v různých poměrech peří, které se pyšní vysokou kvalitou a udržují si své vlastnosti mnoho let. Luxus je spojen nejen se 100% přírodním materiálem, ale také s výrobou na míru.

Ložní povlečení šijeme z nejkvalitnějšího egyptského damašku, tedy z česané příze bavlny. Povlečení, prostěradla, ale i chrániče matrací u nás zakoupíte nejen ve standardních velikostech, ale také v prodloužené délce či v jinak atypickém rozměru.

Realizované projekty
ve spolupráci se Johann Malle Production s.r.o.

Kontakt

Kristýna Vokálová

+420 720 253 827

kristyna.vokalova@johann-malle.cz

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Johann Malle Production s.r.o.

Sídlo společnosti:
Podbabská 1112/13
160 00 Praha 6

www.johann-malle.cz/

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email