INTERYSS s.r.o.

Šluknovská radnice

O projektu

Tento interiér navrhla paní Nadia Surel Novotná, která se snažila prostor radnice povznést a zútulnit. Měl splňovat všechny požadavky na moderní provoz, ale zároveň na příchozí působit příjemně a přátelsky. Tohoto cíle dosáhla autorka kombinací světle zelené barvy na zdech a nábytkem disponujícím přírodními prvky. Výsledek nadchnul nejen zaměstnance, ale i občany města Šluknova.

Autoři projektu

Společnost Interyss je česká truhlářská společnost, která nezřídka dodává i kompletní interiér a má v tomto oboru již 29ti letou tradici. Zakázky realizujeme nejen v soukromém sektoru, ale také ve školství, v úřadech, farmaceutickém prostředí, hotelech, obchodech apod. Nebojíme se zakázek většího rozsahu, ale stejnou péči věnujeme i zakázkám malým. Největší naší odměnou je pravidelně vracející se zákazník.

Máme rádi výzvy, nemusíte dělat ústupky ze svých představ. Vše vám v maximální možné míře splníme a přizpůsobíme. Nábytek vyrobený v naší dílně disponující moderní technologií, časem prověřenými truhláři s bohatými zkušenostmi je vždy řemeslné dílo.

Zobrazit profil

Na projektu spolupracovali

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

Telefon: +420 778 488 084

Email: kancelar@czechdecoteam.cz

Telefon: +420 778 488 084

Email: kancelar@czechdecoteam.cz