DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o.

Palladium

Retail komerční budova
Náměstí Republiky Praha

O projektu

Palladium je moderní a unikátní obchodní centrum v Praze, kde se povedlo citlivě propojit původní historickou část s nově přistaveným moderním blokem. Při rekonstrukci v letech 2020–2021 byl kladen důraz na udržitelnost objektu. Naše společnost zajistila kompletní řídící systém osvětlení.

Použitým systémem řízení osvětlení od Helvaru je typ Imagine, jehož základem jsou DALI routery. Díky Imagine routerům lze například ovládat u dvou scénických lustrů – u hlavního vstupu a metropasáži – nastavené presety česká vlajky a vytvořit tak silný vizuální dojem.

V Palladiu se klade důraz i na pohodu návštěvníků, proto jsou na řadě míst instalována svítidla, která mění nejen intenzitu osvětlení, ale i teplotu chromatičnosti podle denní a noční doby v souladu s biodynamickým rytmem člověka v souladu s wellbeing.

Autoři projektu

Aby vyjádření původní myšlenky architekta bylo jednoduše prezentovatelné venkovním nebo vnitřním osvětlením budovy, je řízení osvětlení nezbytným doplňkem, které poskytujeme jako součást moderního osvětlování budov.

Krásná světla nestačí. Potřebujete je zapínat, tlumit, měnit? Jednoduše ovládat? Naše systémy to udělají za Vás. Chytře, efektivně a bezpečně.

Zobrazit profil

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

Telefon: +420 778 488 084

Email: kancelar@czechdecoteam.cz

Telefon: +420 778 488 084

Email: kancelar@czechdecoteam.cz