DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o.
DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o. Autor projektu
DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o.

BB Centrum, budova A

Administrativní budova
Praha 4

O projektu

BB Centrum je lokalita na Praze 4 o rozloze 25 hektarů, na které bylo vystaveno 12 administrativních budov. Budova A prošla v roce 2018 celkovou rekonstrukcí a stala se novým sídlem centrály jedné z předních bank na českém trhu.

Za citlivou a účelnou renovaci získala tato budova 2. místo v prestižní soutěži Best of Realty – Nejlepší z realit 2018 v kategorii Rekonstruované kanceláře. Jedná se o devítipodlažní administrativní budovu s kancelářskou plochou 21 000 m2, se 167 m2 retailových ploch, podzemním parkovištěm pro 389 automobilů a dvěma střešními terasami.

Kompletní dodávka adresného systému nouzového osvětlení, která obsahovala 2 hlavní stanice CBS, 2 sady baterií 28 Ah, 40x3 BUS senzorů výpadku fáze a 1 300 adresných svítidel Awex.

Autoři projektu

Aby vyjádření původní myšlenky architekta bylo jednoduše prezentovatelné venkovním nebo vnitřním osvětlením budovy, je řízení osvětlení nezbytným doplňkem, které poskytujeme jako součást moderního osvětlování budov.

Krásná světla nestačí. Potřebujete je zapínat, tlumit, měnit? Jednoduše ovládat? Naše systémy to udělají za Vás. Chytře, efektivně a bezpečně.

Zobrazit profil

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o.

www.dnasystemy.cz

www.mojeniko.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email