VLÁDNEME SVĚTLU, VY MŮŽETE TAKÉ

Krásná světla nestačí. Potřebujete je zapínat, tlumit, měnit? Jednoduše ovládat? Naše systémy to udělají za Vás. Chytře, efektivně a bezpečně.

Moje niko – Moderní elektroinstalace u Vás doma

Niko Home Control – opravdu intuitivní systém řízení domácnosti, který můžete aplikovat nejen na novostavby, ale velmi jednoduše i na stávající objekty s tradiční kabeláží. Nabídněte svým zákazníkům možnost ovládat vše jedním dotykovým spínačem Niko Home Control nebo třeba i bezdotykově pouze svým hlasem. A to vše v elegantním nadčasovém designu výrobků Niko se 100letou tradicí.
www.mojeniko.cz

Awex – absolutní špička v oboru nouzového osvětlení

Za téměř 20 let své existence se AWEX stal jedním z předních evropských výrobců systémů nouzového osvětlení, přičemž v současné době většina jeho produkce míří na náročné trhy západní Evropy a Blízkého východu.
www.dnasystemy.cz

Helvar – ovládne jakékoliv světlo

Helvar je specialistou na inteligentní a energeticky účinné řešení osvětlení již od roku 1920. Rozsáhlou nabídku řídicích, ovládacích prvků řízení osvětlení a inteligentních svítidel je možno použít od malých prostor až po kombinaci různých osvětlovacích systémů v rámci celé budovy.
www.dnasystemy.cz

Aby vyjádření původní myšlenky architekta bylo jednoduše prezentovatelné venkovním nebo vnitřním osvětlením budovy, je řízení osvětlení nezbytným doplňkem, které poskytujeme jako součást moderního osvětlování budov.