DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o.
DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o. Autor projektu
DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o.

Mechanika Waltrovka

O projektu

Sedmipatrová kancelářská budova Mechanica, která byla postavena v rámci administrativního a rezidenčního komplexu na místě bývalého objektu Waltrovky na Praze 5 v roce 2017, slouží jako sídlo společnosti Johnson & Johnson. Kombinace systémů Honeywell a Helvar zajišťuje náročné požadavky firmy Johnson & Johnson tak, aby garantovaly stejný standard fungování a energetických úspor, na které jsou zvyklí ve svých pobočkách po celém světě.

Projekt řízení osvětlení vznikal od samého začátku v těsné spolupráci se společností Honeywell. Helvar je zde instalován pro kompletní regulaci osvětlení více než 3 500 svítidel v kombinaci s multisenzory pro všechny kancelářské prostory, zasedací místnosti a chodby. V sedmém patře řeší Helvar rovněž komplexní ovládání venkovních žaluzií. Přepínání režimů, uživatelskou vizualizaci, ovládání svítidel z AV techniky a časové programy řeší Honeywell pomocí integrace Helvar do HAWK AX. Instalované dotykové obrazovky v jednotlivých patrech zajišťují vstup, uzamykání, odemykání kancelářských prostor s přednastavením funkční řízení osvětlení, chlazení, topení, ventilace, stínění. Uživatelská vizualizace osvětlení celé budovy je součástí ARENA AX, Honeywell.

Autoři projektu

Aby vyjádření původní myšlenky architekta bylo jednoduše prezentovatelné venkovním nebo vnitřním osvětlením budovy, je řízení osvětlení nezbytným doplňkem, které poskytujeme jako součást moderního osvětlování budov.

Krásná světla nestačí. Potřebujete je zapínat, tlumit, měnit? Jednoduše ovládat? Naše systémy to udělají za Vás. Chytře, efektivně a bezpečně.

Zobrazit profil

Na projektu spolupracovali

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o.

www.dnasystemy.cz

www.mojeniko.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email