DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o.
DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o. Autor projektu
DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o.

Ústřední autobusové nádraží Zvonařka

Stavba občanské vybavenosti
Brno

O projektu

Centrální autobusové nádraží Zvonařka je hlavním uzlem mimoměstské autobusové dopravy v Brně, které bylo postaveno mezi lety 1977–1988 v brutalistním stylu s masivní nosnou konstrukcí nesoucí železobetonovou desku. Až do roku 2020 nedošlo k žádné výraznější úpravě a díky jeho vzhledu bylo považováno za nejostudnější část Brna. Jeho rekonstrukce byla iniciována samotnými autory a společnost DNA CENTRAL EUROPE se na ní podílela dodávkou systému řízení osvětlení.

DNA CE instalovala pro tuto frekventovanou budovu efektivní a ekonomické řešení řízení osvětlení Helvar DIGIDIM a IMAGINE. V rámci tohoto systému byly instalovány DIGIDIM routery a energetický monitoring pro 8 skupin včetně plánovače s kalendářem pro 8 scén. Systém byl navržen kromě efektivity s výraznou úsporou energie i pro wellbeing uživatelů.

Autoři projektu

Aby vyjádření původní myšlenky architekta bylo jednoduše prezentovatelné venkovním nebo vnitřním osvětlením budovy, je řízení osvětlení nezbytným doplňkem, které poskytujeme jako součást moderního osvětlování budov.

Krásná světla nestačí. Potřebujete je zapínat, tlumit, měnit? Jednoduše ovládat? Naše systémy to udělají za Vás. Chytře, efektivně a bezpečně.

Zobrazit profil

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o.

www.dnasystemy.cz

www.mojeniko.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email