Národní muzeum Praha


Národní muzeum Praha

DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o.

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

4 440

O projektu

Kompletní dodávka adresného systému nouzového osvětlení. Při rekonstrukci bylo provedeno několik změn v uspořádání budovy. V suterénu budovy a na zastřešeném nádvoří byly nově vybudovány prostory návštěvnického zázemí. Ve druhém patře ve sloupovém sále vzniklo interaktivní centrum pro studenty a mládež. Další novinkou pro návštěvníky je možnost vystoupat i do kopule. Nové výtahy do druhého suterénu zavedou návštěvníky k spojovací chodbě, která jim umožní průchod do sousední Nové budovy Národního muzea.

Společnost DNA CE dodala do objektu kompletnídodávkuadresného systému nouzového osvětlení AWEX. Dodávka nouzového osvětlení obsahovala 6 stanic včetně požární odolnosti EI30, 2 sady baterií120Ah, 12x9 BUS senzorů výpadku fáze, 850 adresných svítidel Awexa 90externích adresných modulů do historických lustrů. Pro Awex bylo ctí spolupracovat na tak rozsáhlém projektu, kde je při velké návštěvnosti kladena velká zodpovědnost na bezpečný systém nouzového osvětlení.

Autoři projektu

DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o.

Aby vyjádření původní myšlenky architekta bylo jednoduše prezentovatelné venkovním nebo vnitřním osvětlením budovy, je řízení osvětlení nezbytným doplňkem, které poskytujeme jako součást moderního osvětlování budov.

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.