DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o.
DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o. Autor projektu
DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o.

Montessori školka Praha

O projektu

Jedná se o první českou vzdělávací instituci, která se rozhodla využít předností přirozeného osvětlení Human Centric Lighting. Není přitom náhodou, že jde právě o instituci, která se zaměřuje na Montessori vzdělávání, jehož principem je poskytnout dětem právě přirozené prostředí. V takto připraveném prostředí mohou děti samostatně pracovat a rozvíjet se.V jednotlivých učebnách jsou instalována svítidla SANT, jejichž světlo je automaticky nastaveno díky ovládacímu systému značky Helvar, certifikovaného partnera DNA Central Europe. Instalovaný multisenzor měří množství denního světla a udržuje tak konstantní úroveň osvětlení v závislosti na dostupnosti denního světla, čímž zaručuje také úspory energií v umělém osvětlení.


Autoři projektu

Aby vyjádření původní myšlenky architekta bylo jednoduše prezentovatelné venkovním nebo vnitřním osvětlením budovy, je řízení osvětlení nezbytným doplňkem, které poskytujeme jako součást moderního osvětlování budov.

Krásná světla nestačí. Potřebujete je zapínat, tlumit, měnit? Jednoduše ovládat? Naše systémy to udělají za Vás. Chytře, efektivně a bezpečně.

Zobrazit profil

Na projektu spolupracovali

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

Telefon: +420 778 488 084

Email: kancelar@czechdecoteam.cz

Telefon: +420 778 488 084

Email: kancelar@czechdecoteam.cz