DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o.
DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o. Autor projektu
DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o.

DRN Národní, Praha

O projektu

DNA CENTRAL EUROPE, certifikovaný partner Helvar, navrhnul systém řízení osvětlení s unikátními řídicími jednotkami Helvar Imagine Router a zprovoznil tento systém ve spolupráci s dodavatelem svítidel, společností Lumidée s.r.o. Všechna použitá fasádní svítidla komunikují s DALI standardem.Instalované routery umožňují řízení a změnu barevných světelných scén a díky web serveru také ovládání pomocí PC, mob. telefonu a tabletu s funkcí plánovač událostí pro výběr přednastavených světelných scén.Intenzita a barevné světelné scény, kde jednou z nich je nasvětlení fasády v našich národních barvách, jdou ruku v ruce s nastupující noční dobou a požadavky uživatele, přičemž citlivým způsobem dotvářejí exteriér a okolní atmosféru přilehlých budov.


Autoři projektu

Aby vyjádření původní myšlenky architekta bylo jednoduše prezentovatelné venkovním nebo vnitřním osvětlením budovy, je řízení osvětlení nezbytným doplňkem, které poskytujeme jako součást moderního osvětlování budov.

Krásná světla nestačí. Potřebujete je zapínat, tlumit, měnit? Jednoduše ovládat? Naše systémy to udělají za Vás. Chytře, efektivně a bezpečně.

Zobrazit profil

Na projektu spolupracovali

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

Telefon: +420 778 488 084

Email: kancelar@czechdecoteam.cz

Telefon: +420 778 488 084

Email: kancelar@czechdecoteam.cz