DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o.
DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o. Autor projektu
DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o.

Visionary Praha

O projektu

Nová sedmipatrová administrativní budova v Praze byla dokončena v roce 2018. VISIONARY je moderní administrativní budova s běžeckým oválem na střeše. Tento projekt byl navržen architektem Jakubem Ciglerem (Cigler MaraniArchitects). Developerem a majitelem budovy je SKANSKA, která nabízí pronájem na ploše 25 000 m2 v sedmi nadzemních podlažích.

Všechna svítidla  komunikují s DALI standardem. V celé budově je více jak 5 000 svítidel. Systém řízení osvětlení je navržen s Helvar Imagine routery. Je zde použito 56 routerů, 200 pohybových senzorů 311, 490 multisensorů 312 a 70 En Ocean gateways 434.

VISIONARY je prvním společným projektem DNA CE a Johnson Controls International. Společnost Johnson Controls International pro tuto budovu zajišťuje kompletní technologii HVAC a facility management. DNA CE instalovala vlastní web server řešení s BACnet technologií od společnosti Safecontrol. Díky Web Serveru Helvar je realizována spolupráce mezi řídicím systémem osvětlení Helvar a MaR systémem Johnson Controls HVAC v rozsahu 11 000 BACnet datových bodů.

Bylo provedeno mnoho úspěšných testů pro kontrolu webového serveru s BACnet, který je plně kompatibilní se standardy společnosti Johnson Controls! Helvar a Johnson Controls International mohou od této doby spolupracovat na platformě BACnet po celém světě!

Autoři projektu

Aby vyjádření původní myšlenky architekta bylo jednoduše prezentovatelné venkovním nebo vnitřním osvětlením budovy, je řízení osvětlení nezbytným doplňkem, které poskytujeme jako součást moderního osvětlování budov.

Krásná světla nestačí. Potřebujete je zapínat, tlumit, měnit? Jednoduše ovládat? Naše systémy to udělají za Vás. Chytře, efektivně a bezpečně.

Zobrazit profil

Na projektu spolupracovali

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o.

www.dnasystemy.cz

www.mojeniko.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email