DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o.
DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o. Autor projektu
DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o.

O2 universum

O projektu

V roce 2019 bylo otevřeno nové multifunkční a kongresové centrum O2 universum. Tato nová budova navazuje na budovu O2 arény, rozkládá se na čtyřech podlažích s celkovou plochou téměř 50 tisíc ma se svými 21 sály pojme až 10 000 návštěvníků. Naše společnost DNA CE svou dodávkou nouzového osvětlení Awex přispěla k zaručení bezpečnosti v této návštěvníky velmi frekventované stavbě. Příkladem jsou orientační LED bodová světla ve stupních tribuny, která jsou napájena z FZLV stanic – centrálních bateriových stanic 24 VDC. Dále instalace několika druhů přisazených nouzových svítidel, centrální bateriové stanice (CBS) a podstanice PBS. Daný systém rovněž zahrnuje inteligentní nabíječ, který ovládá nabíjecí proces a chrání baterii před poškozením, a se kterým se díky použití aktivní funkce PFC dosahuje podstatného snížení fixních provozních nákladů.


Autoři projektu

Aby vyjádření původní myšlenky architekta bylo jednoduše prezentovatelné venkovním nebo vnitřním osvětlením budovy, je řízení osvětlení nezbytným doplňkem, které poskytujeme jako součást moderního osvětlování budov.

Krásná světla nestačí. Potřebujete je zapínat, tlumit, měnit? Jednoduše ovládat? Naše systémy to udělají za Vás. Chytře, efektivně a bezpečně.

Zobrazit profil

Na projektu spolupracovali

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o.

www.dnasystemy.cz

www.mojeniko.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email