DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o.
DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o. Autor projektu
DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o.

Archa Noemova

O projektu

Zoologická expozice Archa Noemova uvádí návštěvníky Nové budovy Národního muzea do fascinujícího světa živočichů, kteří obývají nebo obývali naši planetu. Pro větší atraktivitu vystavených exponátů a upoutání pozornosti bylo použito řízení osvětlení Helvar. Použité reflektorové osvětlení umístěné na lištách je rozděleno do 88 samostatných fázově stmívaných okruhů. Reflektory RGB umístěné po stranách pro vytváření barevného světelného spektra působivě doplňují celkový dojem. Nasvětlení expozičního osvětlení vitrín je řešeno LED pásky, které se rozsvěcují před příchozími a vypínají se po opuštění prostoru vitríny. Uživatelská vizualizace umožňuje komfortní ovládání celé expozice.


Autoři projektu

Aby vyjádření původní myšlenky architekta bylo jednoduše prezentovatelné venkovním nebo vnitřním osvětlením budovy, je řízení osvětlení nezbytným doplňkem, které poskytujeme jako součást moderního osvětlování budov.

Krásná světla nestačí. Potřebujete je zapínat, tlumit, měnit? Jednoduše ovládat? Naše systémy to udělají za Vás. Chytře, efektivně a bezpečně.

Zobrazit profil

Na projektu spolupracovali

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o.

www.dnasystemy.cz

www.mojeniko.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email