DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o.
DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o. Autor projektu
DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o.

Siemens Mohelnice

O projektu

První etapa rekonstrukce probíhala v 9 halách v roce 2016. Součástí výměny osvětlení byla realizace kompletního řídicího systému s ovládanými 4 500 svítidly, které mají společnou vizualizaci, energetický monitoring a plánovač událostí na webovém serveru Helvar. Velkou předností je variabilita časových programů, které jsou k dispozici jednotlivým mistrům prostřednictvím intuitivního webového rozhraní, detailní přehled o spotřebách energií jednotlivých skupin a v neposlední řadě komplexní vizualizace, díky které jsou v jednom místě přehledně všechny hala pod kontrolou s možností připojení dalších hal v budoucnu. V každé hale systém řízení osvětlení generuje velké úspory díky regulaci svítidel příspěvkem denního osvětlení.


Autoři projektu

Aby vyjádření původní myšlenky architekta bylo jednoduše prezentovatelné venkovním nebo vnitřním osvětlením budovy, je řízení osvětlení nezbytným doplňkem, které poskytujeme jako součást moderního osvětlování budov.

Krásná světla nestačí. Potřebujete je zapínat, tlumit, měnit? Jednoduše ovládat? Naše systémy to udělají za Vás. Chytře, efektivně a bezpečně.

Zobrazit profil

Na projektu spolupracovali

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o.

www.dnasystemy.cz

www.mojeniko.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email