Mechanika Waltrovka


Mechanika Waltrovka

DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o.

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

368

O projektu

Sedmipatrová kancelářská budova Mechanica, která byla postavena v rámci administrativního a rezidenčního komplexu na místě bývalého objektu Waltrovky na Praze 5 v roce 2017, slouží jako sídlo společnosti Johnson & Johnson. Kombinace systémů Honeywell a Helvar zajišťuje náročné požadavky firmy Johnson & Johnson tak, aby garantovaly stejný standard fungování a energetických úspor, na které jsou zvyklí ve svých pobočkách po celém světě.

 

Projekt řízení osvětlení vznikal od samého začátku v těsné spolupráci se společností Honeywell. Helvar je zde instalován pro kompletní regulaci osvětlení více než 3 500 svítidel v kombinaci s multisenzory pro všechny kancelářské prostory, zasedací místnosti a chodby. V sedmém patře řeší Helvar rovněž komplexní ovládání venkovních žaluzií. Přepínání režimů, uživatelskou vizualizaci, ovládání svítidel z AV techniky a časové programy řeší Honeywell pomocí integrace Helvar do HAWK AX. Instalované dotykové obrazovky v jednotlivých patrech zajišťují vstup, uzamykání, odemykání kancelářských prostor s přednastavením funkční řízení osvětlení, chlazení, topení, ventilace, stínění. Uživatelská vizualizace osvětlení celé budovy je součástí ARENA AX, Honeywell. 

Autoři projektu

DNA CENTRAL EUROPE, s.r.o.

Aby vyjádření původní myšlenky architekta bylo jednoduše prezentovatelné venkovním nebo vnitřním osvětlením budovy, je řízení osvětlení nezbytným doplňkem, které poskytujeme jako součást moderního osvětlování budov.

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / kancelář Praha: Křižíkova 682/34a, 186 00 Praha – Karlín
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.